A62/746
PÁROVÉ SVÍCNY
Anglie
19. / 20. stol.
Dvojice stolních jednoplamenných balustrových svícnů v barokizujícím tvarosloví, na široké zvonovité podstavě, zdobeny svislým žebrováním, svícníky formovány do podoby květu. Obecný kov postříbřený, v. 22,5 cm, značeno výrobcem.
Stav B - C.
Z majetku paní V.