A62/748
PÁROVÉ SVÍCNY
2. pol. 19. stol.
Dvojice dekorativních stolních svícnů v historizujícím tvarosloví, na vyšší zvonovité podstavě figurální dřík v podobě Herkula jako atlanta, stojícího jednou nohou na krunýři želvy a nesoucího na ramenou celou horní polovinu svícnu, tříramennou a 4plamennou, cín, v. 45,5 cm, neznačeno.
Stav A-B.