A62/754
NÁRAMKOVÉ HODINKY LONGINES
Švýcarsko
20. stol.
Zlaté dámské náramkové hodinky značky Longines, 3,5x1,8 cm, bílý obdélný ciferník je dělen arabskými číslicemi pro hodiny ve zlaté barvě a značen výrobcem, korunka osazena safírem, strojek značen: "LONGINES WATCH CO. SWISS 17 JEWELS" a sériové číslo "6184382", plášť zn.: "CASED AND TIMED IN USA BY LONGINES 14 KT SOLID GOLD" a sér. č. "438836", hnědý kožený pásek zn. "Condor", Au 540/1000, celková (hrubá) hmotnost 22,60 g, d. 22 cm, v etuji. Osvědčení puncovního úřadu.
Jdoucí.