A62/755
ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY PALADA
Švýcarsko
1893-1934
Pánské zlaté tříplášťové kapesní hodinky, ciferník stříbřité barvy je dělen černými římskými číslicemi pro hodiny, se samostatnou vteřinovkou, švýcarská puncovní značka "veverka", R-U punc. zn. pro cizí zboží Z-29, dále značeno ryzostním číslem, sériovým č. "54227" a "Palada Ancre levées visibles spiral Breguet 16 Rubis", Au 585/1000, Ø 5,2 cm, celková (hrubá) hmotnost 82,65 g.
Jdoucí.