A62/760
STŘÍBRNÁ TABATĚRKA
Francie
2. pol. 18. stol.
Stříbrné pouzdro na kuřivo obdélného tvaru s ozdobně zvlněnými stěnami, víčko na stěžejce, gravírovaný rozvilinový a ornamentální dekor, vyzlacený interiér, francouzská puncovní značka, Ag 925/1000, celková hmotnost 72,38 g, 7,5x5x2 cm.
Osvědčení puncovního úřadu.
Stav odpovídající stáří.
Z majetku paní V.