A62/761
STŘÍBRNÁ TABATĚRKA
Rakousko, Vídeň, Wenzel Massebost
1801
Stříbrné pouzdro obdélného tvaru s vyzlaceným interiérem a ornamentálním dekorem pláště, víčko na stěžejce, 13lotová puncovní značka S-13, mistrovská zn. "WM", Ag 812,5/1000, celková hmotnost 122,13 g, 9x4,5x2 cm.
W. Neuwirth, Wiener Silber 1781-1866. Namens- und Firmenpunzen, s. 240.
Z majetku paní V.