A62/762
STŘÍBRNÁ TABATĚRKA
Rakousko, Vídeň
1863
Stříbrná dóza na tabák z gravírovaného stříbrného plechu, zlacený interiér, víčko na stěžejce, svrchní strana zdobená motivem dvojice maskaronů, zespodu značeno jménem majitele: Franz Puhm.", 13lotová puncovní značka, mistrovská značka nečitelná, Ag 812,5/1000, celková hmotnost 88,38 g, 8,7x4,6x2,8 cm.
Z majetku paní V.