A62/769
DVA RECEPČNÍ ZVONKY
19. / 20. stol.
Dva stolní zvonky s úhozovým tlačítkem (v 1 příp. kostěné), obecný kov postříbřený, prolamovaný florální dekor, Ø 7,6 cm a 8,5 cm, 1 ks zn. raženým č. "800", 2. rytým č. "24", jinak neznačeno.
Stav A-B.
Z majetku paní V.