A62/770
STŘÍBRNÝ RÁMEČEK
Itálie
posl. třetina 20. stol.
Stříbrný rámeček na fotografii v historizujícím tvarosloví, reliéfní dekor florálních ornamentů, obdélný výřez 8x6,3 cm, včetně sklíčka, italská puncovní značka, ryzostní číslo, dále značeno: "LAVORAZ. A MANO", Ag 800/1000, celková hmotnost 115,65 g, 14,5x10,5 cm.
Osvědčení puncovního úřadu.
Stav A-B.
Sklo má lehce odštípnutý jeden roh.
Z majetku paní V.