Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrný rámeček

A62/770

STŘÍBRNÝ RÁMEČEK

Itálie posl. třetina 20. stol.
Stříbrný rámeček na fotografii v historizujícím tvarosloví, reliéfní dekor florálních ornamentů, obdélný výřez 8x6,3 cm, včetně sklíčka, italská puncovní značka, ryzostní číslo, dále značeno: "LAVORAZ. A MANO", Ag 800/1000, celková hmotnost 115,65 g, 14,5x10,5 cm. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A-B. Sklo má lehce odštípnutý jeden roh. Z majetku paní V.