Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Čtveřice peněženek

A62/771

ČTVEŘICE PENĚŽENEK

19. / 20. stol.
Dámská peněženka zdobená pestrým přihrádkovým cloisonné emailem s florálními motivy, obecný kov, patentní uzávěr, textilní interiér, upevněno na řetízku s ozdobným závěsným háčkem, 7,5x6x3 cm, neznačeno, patrně Rusko. - Peněženka kruhového tvaru s reliéfním dekorem, ozdobnými přívěsky a závěsným řetízkem, obecný kov, textilní interiér, Ø 9 cm, neznačeno. - Kabelka vyšívaná miniaturními pestrými korálky s květinovými motivy, kůže, rám z obecného kovu s raženým dekorem, patentní uzávěr a závěsný řetízek, d. 11 cm. - Hedvábné orientální pouzdro zdobené výšivkami pestrými vegetabilními a zvířecími motivy a krajinkou s jezdcem, 16,5x35 cm v rozloženém stavu. Stav A-D. Z majetku paní V.