A62/783
SERVÍROVACÍ PŘÍBORY
Anglie, Francie
1. pol. 20. stol.
Dvojice kleští na cukr, dvě naběračky na ovoce, kleště na dort..., celkem 9 ks, obecný kov postříbřený, zlacený, některé kusy značeny výrobcem, d. 14-26 cm.
Stav A-B.
Z majetku paní V.