A62/785
STŘÍBRNÁ SERVÍROVACÍ SADA
Francie, Paris, Page Freres
1901-1905
Pět kusů ozdobných servírovacích příborů na předkrm, bohatý reliéfní, tepaný a prolamovaný dekor, stříbro zlacené, Ag 950/1000, celková (hrubá) hmotnost 150,45 g, d. 14 - 19 cm, značeno francouzskou puncovní značkou a výrobci.
Osvědčení puncovního úřadu.
Z majetku paní V.