Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrná servírovací sada

A62/785

STŘÍBRNÁ SERVÍROVACÍ SADA

Francie, Paris, Page Freres 1901-1905
Pět kusů ozdobných servírovacích příborů na předkrm, bohatý reliéfní, tepaný a prolamovaný dekor, stříbro zlacené, Ag 950/1000, celková (hrubá) hmotnost 150,45 g, d. 14 - 19 cm, značeno francouzskou puncovní značkou a výrobci. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A. Z majetku paní V.