A62/789
STŘÍBRNÉ KLEŠTĚ NA OKURKY
Patrně Itálie
2. třetina 20. stol.
Stříbrné kleště na podávání okurek, výrobní značka, ryzostní číslo, Ag 800/1000, celková hmotnost 46,65 g, d. 17 cm.
Osvědčení puncovního úřadu.
Z majetku paní V.