A62/790
SADA PŘÍBORŮ
Československo, Sandrik
1. pol. 20. stol.
12osobní souprava jídelních příborů obsahuje lžíce, nože, vidličky a lžičky, obecný kov postříbřený, značeno výrobcem a silou postříbření 90 mikronů.
Z majetku paní V.