A62/797
SOUBOR STŘÍBRNÝCH PŘÍBORŮ
Itálie, Alessandria a Bologna, Fabbrica Argenteria Clementi di Giovanni Mantel & C. S. p. A.
2. třetina 20. stol.
Dvojice dezertních nožů a vidliček, 9 ks čajových lžiček, otvírák na lahve, kleště a dvojice servírovacích lžic, Ag 800/1000, celková (hrubá) hmotnost 689,00 g, čepele nerez, d. 13 - 21 cm, značeno výrobci a ryzostním číslem.
Osvědčení puncovního úřadu.
Stav A-B.
Z majetku paní V.