A62/798
SOUBOR PŘÍBORŮ
Anglie, Francie, Německo, Itálie
19. / 20. stol.
Sada šesti ozdobných moka lžiček, trojice moka lžiček, vidlička a lžička, vidlička, dvojhrotá vidlička, lžíce, čajová lžička, nůž, nůž na sýr a lopatka, obecný kov postříbřený, stříbro, ocel, d. max. 22,7 cm, značeno výrobci.
Stav A-B.
Z majetku paní V.