Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor příborů

A62/798

SOUBOR PŘÍBORŮ

Anglie, Francie, Německo, Itálie 19. / 20. stol.
Sada šesti ozdobných moka lžiček, trojice moka lžiček, vidlička a lžička, vidlička, dvojhrotá vidlička, lžíce, čajová lžička, nůž, nůž na sýr a lopatka, obecný kov postříbřený, stříbro, ocel, d. max. 22,7 cm, značeno výrobci. Stav A-B. Z majetku paní V.