Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Koktejlový šejkr

A62/800

KOKTEJLOVÝ ŠEJKR

Itálie, Vicenza 2. třetina 20. stol.
Stříbrný šejkr na míchání koktejlů, otočný plášť s okénky ukrývá recepty na nejoblíbenější míchané nápoje, italská výrobní značka, ryzostní čísla a ražené č. "14", Ag 800/1000, celková hmotnost 498,50 g, v. 23,5 cm. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A. Z majetku paní V.