Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrná nádoba

A62/802

STŘÍBRNÁ NÁDOBA

Itálie, Království obojí Sicílie / Italské království 1832-1872
Kotlík v historizujícím tvarosloví z reliéfně tlačeného a tepaného stříbrného plechu, zvonovitý tvar na nízké patce, ornamentální a florální dekor, sklopné ucho se závěsem je provlečeno oky na aplikovaných andílčích hlavičkách pod vnějším okrajem, italské puncovní značky, zn. výrobce, Ag 800/1000, celková hmotnost 369,80 g, v. 16 cm, celková v. vč. závěsu 28,5 cm. Osvědčení puncovního úřadu. Stav restaurováno. Z majetku paní V.