A62/804
NÁPOJOVÁ SOUPRAVA
Rakousko, Vídeň, patrně Michael Wiener
1834
Sada v biedermeierovém tvarosloví sestává z konvice s odklopným víkem, cukřenky s víčkem, mléčenky a čtyřbokého podnosu, zdobeno vertikálním žebrováním a reliéfně tlačeným a tepaným dekorem s růžovými květy, 13lotové puncovní značky S-27, mistrovská zn. "M", Ag 812,5/1000, celková hmotnost 2204,38 g, v. max. 23 cm, Ø tácu 26 cm.
W. Neuwirth, Wiener Silber 1781-1866. Namens- und Firmenpunzen, s. 236.
Stav A-B.
Z majetku paní V.