A62/807
NÁPOJOVÁ SOUPRAVA
19. / 20. stol.
Luxusní stříbrná nápojová souprava sestává z kávové a čajové konvice, cukřenky a mléčenky v rokokovém tvarosloví, tordovaný, reliéfní a tepaný dekor s akanty a rokaji, ucha konvic s kostěnými kroužky, víčka na stěžejce, značeno výrobcem "AH" a ryzostním číslem, Ag 800/1000, celková hmotnost 1770,55 g, v. max. 20,5 cm.
Osvědčení puncovního úřadu.
Z majetku paní V.