A62/809
DÓZA NA ČAJ
Francie
po r. 1838
Stříbrná dekorativní dóza, v těle lehce projmutá, v horní části rozšířená, úzké hrdlo opatřeno násuvným víčkem, vyzlacený interiér, na plášti reliéfní a gravírovaný tordovaný dekor, francouzské puncovní značky, Ag 950/1000, celková hmotnost 170,36 g, v. 12 cm.
Osvědčení puncovního úřadu.
Z majetku paní V.