A62/811
STŘÍBRNÁ CUKŘENKA
Polsko, Varšava, Karol Malcz
1868
Stříbrná dóza na cukr široce rozklenutého barokizujícího tvaru na čtyřech ozdobných nožkách, uzamykatelné víko na stěžejce s gravírovanou iniciálou, vyzlacený interiér, na plášti tepaný ornamentální dekor, ruské puncovní značky, zn. výrobce, kontrolorská zn. Josef Sosnowski, Varšava, Ag 84 zolotniki (875/1000), celková hmotnost 423,47 g, d. 16 cm, v. 10,5 cm.
Osvědčení puncovního úřadu.
Bez klíče.
Z majetku paní V.