Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Párové nástolce

A62/816

PÁROVÉ NÁSTOLCE

Rakousko-Uhersko, Praha 1866-1921
Dva stříbrné nástolce kruhového půdorysu, na čtyřech nožkách s klasicizujícími girlandami, reliéfní dekor vavřínových ratolestí, svazková bordura, vyzlacený interiér, puncovní značky S-30, mistrovské značky "TP", Ag 800/1000, celková hmotnost 580,86 g, Ø 12 cm, v. 8 cm, vložky z bezbarvého skla, broušené. Stav A. Z majetku paní V.