Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Cukřenka

A62/818

CUKŘENKA

Itálie, Florencie 2. třetina 20. stol.
Stříbrná cukřenka oválného půdorysu, na čtyřech nožkách, s uchem a víčkem na stěžejce (s výkrojem pro lžičku a kuželkovitým úchytem), vyjímatelná vložka z plexiskla, Ag 800/1000, celková hmotnost 266,45 g, 15,5x9,5x7,5 cm. Osvědčení puncovního úřadu. Stav B. Bez lžičky. Z majetku paní V.