A62/818
CUKŘENKA
Itálie, Florencie
2. třetina 20. stol.
Stříbrná cukřenka oválného půdorysu, na čtyřech nožkách, s uchem a víčkem na stěžejce (s výkrojem pro lžičku a kuželkovitým úchytem), vyjímatelná vložka z plexiskla, Ag 800/1000, celková hmotnost 266,45 g, 15,5x9,5x7,5 cm.
Osvědčení puncovního úřadu.
Bez lžičky.
Z majetku paní V.