A62/821
STOLNÍ SADA
Francie, Paříž, Christofle
1862-1935
Stolní souprava na ocet a olej, dvě karafy s kuželkovitými zátkami z bezbarvého broušeného skla, v. 22 cm, na podední značeno rytým č. "3", usazeny ve stojanu z postříbřeného obecného kovu na čtyřech nožkách a s horním úchytem, v. 28,5 cm, značeno výrobcem a gravírované iniciály "HM".
Stav A-B.
Z majetku paní V.