A62/825
DVOJICE SÍTEK A POPELNÍK
Itálie, patrně Milán, Ditta Messulam Enrico di Alberto
2. třetina 20. stol.
Dvě stříbrná sítka na čaj s odkládacími stojánky, čtyřlistý tvar s reliéfním dekorem a kostěnými úchyty, italské výrobní značky, ryzostní čísla, Ag 800/1000, celková (hrubá) hmotnost 190,40 g, d. 14,8 cm. - Stříbrný popelník s odklopným víkem na stěžejce, obdélný půdorys, reliéfní dekor, dřevěný úchyt, italská výrobní značka, ryzostní číslo, Ag 800/1000, celková (hrubá) hmotnost 294,55 g, 20x13x5,5 cm.
Osvědčení puncovního úřadu.
Stav A-B.
Z majetku paní V.