A62/826
SOUBOR STŘÍBRNÝCH DROBNOSTÍ
Itálie, Florencie, Giuliano Spinelli, Vicenza, Cleto Munari, Palermo, Lupo Bernardo & Figli
20. stol.
Dózička ve tvaru jablka, Ø 4 cm, kroužek na ubrousky, 5,5x2x2,7 cm, pouzdro na vizitky, 8,5x7,5 cm, mistička s děrovaným okrajem a iniciálami "AE", Ø 7 cm, a filigránový kroužek se závěsem, Ø 9 cm, italské výrobní značky, ryzostní čísla, Ag 800/1000, celková hmotnost 102,15 g.
Osvědčení puncovního úřadu.
Z majetku paní V.