A62/828
DVOJICE STŘÍBRNÝCH MÍS
Německo, Schwäbisch Gmünd, Wilhelm Binder, po r. 1869, a Portugalsko, Porto, 1887-1937
Oválný podnos s reliéfně zdobeným okrajem a dvojicí protilehlých uch, značeno výrobcem a č. modelu "19638", Ag 800/1000, celková hmotnost 382,95 g, 39x21 cm. Spolu: Kruhový talíř s okrajem zdobeným v rokokovém tvarosloví, portugalská puncovní značka, Ag 830/1000, celková hmotnost 187,15 g, Ø 21 cm.
Osvědčení puncovního úřadu.
Z majetku paní V.