A62/832
ČTVEŘICE PODNOSŮ
Itálie, Alessandria
2. třetina 20. stol.
Čtyři luxusní stříbrné tácy kruhového tvaru s reliéfním a gravírovaným okrajem s motivy akantů a lastur, osazeným kabošony z lapisu lazuli, italské výrobní značky a ryzostní čísla, Ag 800/1000, celková hmotnost 2354,05 g, Ø 29,5 cm. Osvědčení puncovního úřadu.
Stav B - C.
Z majetku paní V.