Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Čtveřice podnosů

A62/832

ČTVEŘICE PODNOSŮ

Itálie, Alessandria 2. třetina 20. stol.
Čtyři luxusní stříbrné tácy kruhového tvaru s reliéfním a gravírovaným okrajem s motivy akantů a lastur, osazeným kabošony z lapisu lazuli, italské výrobní značky a ryzostní čísla, Ag 800/1000, celková hmotnost 2354,05 g, Ø 29,5 cm. Osvědčení puncovního úřadu. Stav B - C. Z majetku paní V.