A62/835
STŘÍBRNÁ VÁZA
Šestiboká váza obráceného kónického tvaru, na zvonovité patce opatřené kulovitým prstencem z obecného kovu, na nízké dřevěné podstavě, Ag 800/1000, celková (hrubá) hmotnost 169,95 g, v. 17 cm, neznačeno. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A. Z majetku paní V.