A62/836
SOUBOR KUCHYŇSKÝCH STOJANŮ
Anglie, Birmingham & Londýn, Hukin & Heath (ca 1880-1953), Hukin & Heath (1855-1904), Asprey & Co.
19. / 20. stol.
Trojice dekorativních stolních stojánků na opečené tousty a grilovací stojan, obecný kov postříbřený / chromovaný, d. max. 24 cm, v. 19 cm, značeno výrobci.
Stav A-B.
Z majetku paní V.