A62/837
SADA TERMO-NÁDOB
Anglie, Birmingham & Londýn, Hukin & Heath (ca 1880-1953), Itálie
20. stol.
Párové termo-mísy s dvoudílným kopulovitým krytem ovládaným sklopením ucha, obecný kov postříbřený, Ø 15 cm, značeno výrobcem. Spolu: termo-konvice a termoska s víkem otevíratelným sklopením ucha, obecný kov postříbřený, sklo, plast, v. 20 cm a 28,5 cm, značeno "Standard / Made in Italy".
Stav A-C.
Z majetku paní V.