Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Sada termo-nádob

A62/837

SADA TERMO-NÁDOB

Anglie, Birmingham & Londýn, Hukin & Heath (ca 1880-1953), Itálie 20. stol.
Párové termo-mísy s dvoudílným kopulovitým krytem ovládaným sklopením ucha, obecný kov postříbřený, Ø 15 cm, značeno výrobcem. Spolu: termo-konvice a termoska s víkem otevíratelným sklopením ucha, obecný kov postříbřený, sklo, plast, v. 20 cm a 28,5 cm, značeno "Standard / Made in Italy". Stav A-C. Z majetku paní V.