A62/838
SOUBOR STOLNÍHO NÁDOBÍ
Anglie, Sheffield, Harrison Brothers & Howson
1. pol. 20. stol.
Kruhová mísa s poklopem, perlovcový dekor s akantovým uchem, obecný kov postříbřený, Ø 20 cm, značeno výrobcem. - Termo-mísa s víkem, perlovcový dekor s drobným uchem a gravírovaným motivem lva na víku, obecný kov postříbřený, Ø 23 cm, značeno výrobcem. - Trojice osmibokých podnosů, obecný kov postříbřený, 35,5 cm a 14,7 cm, neznačeno.
Stav A-B.
Z majetku paní V.