Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Trojice prolamovaných mís

A62/841

TROJICE PROLAMOVANÝCH MÍS

Anglie, Sheffield, Atkin Brothers 19. / 20. stol.
Nástolec oválného půdorysu na čtyřech kulovitých nožkách, prolamovaný florální dekor, obecný kov postříbřený, 24x16x11,5 cm, značeno výrobcem. Spolu: nástolec tvořený trojicí prolamovaných oválných misek spojených ozdobným úchytem, obecný kov postříbřený, Ø 21 cm, neznačeno. - Mísa oválného půdorysu s dekorativně zvlněným a prolamovaným okrajem, obecný kov postříbřený, 24x19 cm, neznačeno. Stav A-B. Z majetku paní V.