A62/841
TROJICE PROLAMOVANÝCH MÍS
Anglie, Sheffield, Atkin Brothers
19. / 20. stol.
Nástolec oválného půdorysu na čtyřech kulovitých nožkách, prolamovaný florální dekor, obecný kov postříbřený, 24x16x11,5 cm, značeno výrobcem. Spolu: nástolec tvořený trojicí prolamovaných oválných misek spojených ozdobným úchytem, obecný kov postříbřený, Ø 21 cm, neznačeno. - Mísa oválného půdorysu s dekorativně zvlněným a prolamovaným okrajem, obecný kov postříbřený, 24x19 cm, neznačeno.
Stav A-B.
Z majetku paní V.