A62/842
MÍSA NA ZMRZLINU A MÁSELNIČKA
Anglie, Birmingham, Goldsmiths & Silversmiths Company Ltd., a Sheffield, Thomas Wigfall Eaton & Co.
1. pol. 20. stol. (1941)
Dekorativní stříbrná mísa na led s vyjímatelnou vložkou a víkem s úchytem ze slonoviny, reliéfní a gravírovaný dekor, celková hmotnost 724 g, Ø 14 cm (vnitřní) / 23 cm (vnější), Ag 925/1000, značeno výrobcem. Skleněná miska na máslo v dekorativní montáži se sklopným uchem z postříbřeného obecného kovu, na čtyřech nožkách a s reliéfním dekorem, 16x11,5x13,5 cm, značeno "ELECTROPLATED ON NICKEL SILVER". Spolu: nabírací lopatka, obecný kov postříbřený, d. 13,5 cm.
Z majetku paní V.