A62/843
SOUBOR DROBNOSTÍ
19. - 20. stol.
Tabatěrka s gravírovaným dekorem, dózička ve tvaru lastury a slánka s pepřenkou ve tvaru vajíčka na třech nožkách s reliéfním florálním dekorem, bílý kov postříbřený, d. max. 8,5 cm, neznačeno.
Stav A-B.
Z majetku paní V.