A62/845
SADA MOSAZNÝCH NÁDOB
Anglie
20. stol.
Sada džbánu a dvou jednoplamenných svícnů s aplikovaným provazcovým dekorem, mosaz se zbytky postříbření, v. 22 cm (konvice) a 12 cm (svícny), značeno "E. P. N. S.". Spolu: dvojice chladičů na láhve, mírně kónický tvar se dvěma kuželkovitými úchyty po stranách, mosaz se zbytky postříbření, v. 17 cm, Ø 16 cm, zn. "E. P. N. S.".
Z majetku paní V.