Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor cínového nádobí

A62/849

SOUBOR CÍNOVÉHO NÁDOBÍ

Patrně Anglie 18. - 19. stol.
Trojice plochých kruhových talířků se zvlněným okrajem, Ø 10 cm, 14 cm a 22 cm, dva menší kusy značeny výrobcem (erb s korunou a nápisovou páskou), třetí talíř s nečitelnou kruhovou značkou. Spolu: Konvička s víčkem a oválná miska na vyšší patce, žebrovaný dekor, oba kusy značeny výrobcem (archanděl s písmeny AE a FIN, na konvičce také lev ve štítu s korunou). Stav restaurováno. Z majetku paní V.