Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Žardiniéra

A62/850

ŽARDINIÉRA

Posl. čtvrtina 19. stol.
Nádoba na květiny v dekorativním tvarosloví druhého rokoka, s bohatým reliéfním a prolamovaným dekorem, oválný půdorys, vyšší podstava se stylizovanými delfíny, boltci a volutami, vyjímatelná vložka z mosazného plechu opatřená dvěma kruhovými úchyty na kratších stranách, 41x27x21 cm, cín bronzově patinovaný, neznačeno. Stav B.