A63/014
Stanislav Konečný (1908-1965)
PRAHA
30. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie sépiového tónu na matném papíru, původní autorská zvětšenina. 220x166 mm (222x169 mm). Verso značeno autorským razítkem.