Hlavní stránka > Aukce > 63. Fotografie a práce na papíře > Praha

A63/014

Stanislav Konečný (1908-1965)

PRAHA

30. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie sépiového tónu na matném papíru, původní autorská zvětšenina. 220x166 mm (222x169 mm). Verso značeno autorským razítkem. Stav A.