A63/071
ATELIER MARLEN PRAHA
30. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie sépiového tónu na matném papíru, původní zvětšenina. 221x162 mm (226x167 mm). Značeno v tisku vlevo dole "Marlen Praha XII".
Stav A/B.
Verso pozůstatky po odtrženém červeném podkladovém kartonu.