A63/093
Neznámý autor
NĚMECKÉ MĚSTO V NOCI
50. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie na lesklém papíru. 84x177 mm. Verso značeno červeným razítkem "S" a "SV".
V rozích vpichy po špendlících.