Hlavní stránka > Aukce > 63. Fotografie a práce na papíře > Kresba ledem

A63/105

Miroslav Matoušek (1926-2005)

KRESBA LEDEM

60. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie na lesklém papíru, původní autorská zvětšenina. 403x263 mm. Verso značeno autorským razítkem, tužkou č. "8.". Stav A. Publikováno v inverzní tonalitě: L. Kundera, M. Myška, Neskončený takřka svět: Miroslav Matoušek - fotografie, Žďár nad Sázavou, 2005, s. 197.