A63/138
Antonín Bláha
DVOJICE FOTOGRAFIÍ
50. a 60. léta 20. stol.
Dvojice černobílých bromostříbrných fotografií na lesklém papíru, původní autorské zvětšeniny. 164x200 mm a 2x 70x101 mm (148x106 mm). Verso značeno autorským razítkem (1. foto).
Stav A-B.
Větší foto vlevo dole lehce pokrčené, vpich při spodním okraji a verso residua lepicí pásky.