Hlavní stránka > Aukce > 63. Fotografie a práce na papíře > Vlasta Chramostová

A63/139

Antonín Bláha

VLASTA CHRAMOSTOVÁ

60. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie na lesklém papíru, původní autorská zvětšenina. 379x287 mm. Verso značeno autorským razítkem. Stav A.