A63/170
Andy Warhol (1928-1987)
BIGHORN RAM
Serigrafie na ručním papíru Arches France, formát tisku 334x340 mm, formát listu 566x385 mm. Signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole číslováno tužkou "61/100", vlevo dole značeno slepotiskovým razítkem „George Israel editeur“, verso značeno razítkem „Art Gallery New York“ a „Leo Castelli New York“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.