Hlavní stránka > Aukce > 63. Fotografie a práce na papíře > Muratti Ambassador Cigarettes

A63/171

Andy Warhol (1928-1987)

MURATTI AMBASSADOR CIGARETTES

Serigrafie na ručním papíru Arches France, formát tisku 370x366 mm, formát listu 566x380 mm. Signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole číslováno tužkou "91/100", vlevo dole značeno slepotiskovým razítkem „George Israel editeur“, verso značeno razítkem „Art Gallery New York“ a „Leo Castelli New York“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.