A63/183
Václav Hejna (1914-1985)
OBRAZ S MĚSÍCEM (III.)
1964
Monotyp na papíru, 446x342 mm (540x430 mm), značeno tužkou vlevo dole pod obrazem: název díla, pořadové č. a technika, signováno a datováno vpravo dole "V. Hejna 1964".